Odkrywanie przeszłości - znane i ...

Dnia 5 grudnia 2011r. w sali widowiskowej w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim odbyło się uroczyste podsumowanie II edycji powiatowego konkursu "Odkrywanie przeszłości - znane i nie znane zabytki naszego regionu" konkurs przygotowany przez Muzeum J.Iwaszkiewicza w stawisku pod patronatem grodziskiego starostwa powiatowego, burmistrza Milanówka, Brwinowa i Podkowy Leśnej.
    Podobnie jak w zeszłym roku nasi uczniowie wzięli w nim udział.

Miło nam poinformować, że nasze uczennice zajęły w tegorocznej edycji czołowe miejsca:
    I nagroda Agnieszka Bogusz i Magdalena Kilijańska za prezentację nt. nagrobka z XIX w. na grodziskim cmentarzu
    III nagroda Zosia Karczewska i Emilia Łukawska za prezentację o sanktuarium w Miedniewicach

Prace były przygotowane pod opieką p. Małgorzaty Młotkowskiej.
    specjalne podziękowania dla P. Wojciecha Kapuściaka za pomoc techniczną.
    Prezentacje będą udostępnione do obejrzenia na godzinach wychowawczych lub lekcjach historii w II semestrze
    Laureatkom gratulujemy i jednocześnie zachęcamy wszystkich uczniów do udziału w III edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym

Zdjęcia z rozdania nagród.

Protokół z konkursu

Informacje o laureatach konkursu ukazały się na następujących stronach www:

muzeum im. Anny i Jarosława Iwaszkiewiczów w Stawisku (ogranizator konkursu)

strona gminy Grodzisk Mazowiecki

strona powiatu Grodzisk Mazowiecki