Paczka dla kombatanta - Wielkanoc 2014

Po raz kolejny nasza szkoła bierze udział w akcji "paczka dla kombatanta". Tym razem paczka wielkanocna.  Paczki przygotowujemy do 7 kwietnia. Tego dnia na godz. 5 lekcyjnej w sali nr 3 klasa IIIa będzie przyjmowała paczki. Paczki przynosimy w pudełach lub reklamówkach (podpisanych) ale nie zaklejonych. Uczniowie kl IIIa bedą pakowali paczki.

NA ŚWIĘTA WIELKANOCNE do paczki kupujemy:

Wzorcowa paczka dla kombatanta

Cukier 1 kg. 2                                    Kakao 100-200g 1

Mąka  1 kg. 1                                   Słodki drobiazg (delicje, wafelki, batoniki,  itp) 5-7

Konserwy mięsne lub rybne 1      Makaron 700-1000g 2

Ryż, kasza 1 kg. 1                             Makaron 250g 1

Ryż, kasza 400g 2                             Warzywa w puszce (groszek, kukurydza itp.) 1

Herbata 100szt. 1                              Owoce w puszce (ananas, brzoskwinie itp) 1

Herbata 20-50szt. 1                        Czekolada 100g 5

Herbata sypana /owocowa 1             Olej duży 1 litr 1