Szkolenie z obsługi drukarek 3D

5 listopada 2014 roku grupa uczniów naszej szkoły wraz z nauczycielem informatyki byli na szkoleniu dotyczącym obsługi oprogramowania używanego do "wydruków" na drukarkach 3D jak i używania samych drukarek.

Szkolenie odbyło się w Gimnazjum nr 3. Obecni byli uczniowie i nauczyciele wszystkich publicznych gimnazjów z naszego miasta. Spotkanie i szkolenie miało na celu zaznajomienie młodzieży z najnowszymi technologiami, jak i przyuczenie ich do obsługi tego rodzaju oprogramowania i sprzętu ponieważ w najbliższym czasie każde gimnazjum w Grodzisku Maz. zostanie obdarowane tego rodzaju sprzętem.

Więcej informacji:

Targi drukarek i skanerów 3D w dniach 21 i  22 listopada - Warszawa

Zapraszamy do galeri fotograficznej.