Most Pokoleń 2017

MOST POKOLEŃ 2017

Poznaj niezwykłych ludzi, którzy są obok Ciebie

A tak o „Moście pokoleń” piszą koordynatorki projektu: inicjatorkami projektu społecznego Most pokoleń jesteśmy my – Gabriela Śliwińska oraz Iza Mądrzycka.

Most pokoleń jest realizowany pod patronatem burmistrza Grodziska Mazowieckiego w ramach olimpiady Zwolnieni z teorii. Nasze działania kierujemy do seniorów i ludzi młodych w wieku 15- 25 lat. Skupiamy się na problemie nieporozumienia międzypokoleniowego. Głównym celem projektu jest stworzenie międzypokoleniowego dialogu. W tym celu odbędą się trzy spotkania w sali konferencyjnej w Centrum Kultury przy ulicy Spółdzielczej 9 w Grodzisku Mazowieckim. Koordynator projektu: Iza Mądrzycka.