Lekcja biologii o gadach

1 kwietnia we wtorek dla chętnych klas, na sali gimnastycznej odbyła się lekcja biologii na żywo - lekcja o gadach. Uczniowie mogli zobaczyć i dotknąć różne węże - od małych po dużego boa dusiciela. Pewną atrakcją był wąż boa - albinos. Podczas tej lekcji uczniowie mogli dowiedzieć się różńych informacji o tych gadach - o ich zwyczajach, środowisku w którym występują, życiu, pożywieniu, jak się poruszają, jak widzą, czy słyszą, czy się boją, czy węża można przestraszyć. Prowadzący przypominał również o zachowaniu się w przypadku spotkania nieznanego lub jadowitego węża.