Zarządzenie - Dziennik elektroniczny (zał.) Administrator Dziennika Elektronicznego Projekt Edukacyjny Projekty Edukacyjne - tematy Basen - usprawiedliwienia Zarządzenie - Papierosy elektroniczne Regulamin przetargu

Basen - usprawiedliwienia

zamieścił WK III 2012

PROCEDURA KONTROLI OBECNOŚCI UCZNIÓW
    ZWOLNIONYCH Z ZAJĘĆ NA BASENIE

NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W CZASIE ZAJĘĆ NA BASENIE WPISUJĄ OBECNOŚCI TYLKO TYM UCZNIOM, KTÓRZY PRZYJECHALI NA PŁYWALNIĘ.

WSZELKIE ZWOLNIENIA I USPRAWIEDLIWIENIA NIEOBECNOŚCI WPROWADZA DO DZIENNIKA WYŁĄCZNIE WYCHOWAWCA KLASY

PO ODBYTYCH ZAJĘCIACH.

I.            STAŁE ZWOLNIENIE

1. Dyrektor szkoły wyznacza miejsce przebywania ucznia w czasie trwania zajęć, (2h) podając informację na piśmie do rodzica i ucznia.

2. Uczeń musi otrzymać potwierdzenie obecności w wyznaczonym miejscu przez 2 godz. lekcyjne w dzienniczku ucznia.

3. Uczniowie, którzy rozpoczynają zajęcia od lekcji na basenie, przychodzą do szkoły dopiero na kolejne zajęcia (konieczna pisemna zgoda rodziców, przechowywana w teczce wychowawcy (zał. nr 1)

4. Uczniowie, dla których zajęcia na basenie są ostatnimi lekcjami mogą wrócić wcześniej do domu przedstawiając zgodę rodziców (zał. nr 1)

II.            ZWOLNIENIA JEDNORAZOWE

1.      Uczniowie, którzy z różnych powodów w danym dniu nie mogą uczestniczyć w zajęciach basenowych, powinni pojechać razem z klasą na pływalnię i zastosować się do poleceń nauczyciela wychowania fizycznego.

2.      Uczniowie, którzy z różnych powodów nie mogą pojechać na pływalnię (zwolnienie od rodziców/lekarza), muszą uzyskać od wychowawcy lub innego nauczyciela  zgodę na pozostanie w szkole oraz informację, gdzie powinni w tym czasie przebywać.

3.      Usprawiedliwienia nieobecności uczniów w pkt. 1 i 2 dokonuje wychowawca klasy na podstawie zwolnienia od rodziców i potwierdzenia obecności w/w ucznia w wyznaczonym miejscu przez 2 godz. lekcyjne w dzienniczku ucznia.