Zarządzenie - Dziennik elektroniczny (zał.) Administrator Dziennika Elektronicznego Projekt Edukacyjny Projekty Edukacyjne - tematy Basen - usprawiedliwienia Zarządzenie - Papierosy elektroniczne Regulamin przetargu

Zarządzenie - Papierosy elektroniczne

Zarządzenie nr 10/13/14

Dyrektora   :    Gimnazjum Nr 1 w Grodzisku Mazowieckim

w sprawie :  wprowadzenia zakazu palenia papierosów elektronicznych

Na podstawie wniosków Rady Rodziców i Rady Pedagogicznej zarządzam co następuje:

1. Wprowadzam całkowity zakaz palenia papierosów elektronicznych na terenie szkoły oraz podczas zajęć organizowanych przez szkołę.

1. Zakazowi podlega również posiadanie w/w wyrobów oraz nielegalny zakup i sprzedaż na terenie szkoły.

1. Zarządzenie podaje się do publicznej wiadomości przez umieszczenie na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej szkoły.

1. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.